Alina Aliman ∙ September 20, 2022 ∙ 1 min read

Andreea Esca, Noemi Meilman și Elvira Deatcu au în comun doar zâmbetul larg și buna dispoziție, ci și vârsta de 50 de ani (pe care nu o arată deloc). Și tot ele împart cea mai noua copertă A List Magazine, numărul 24, toamnă 2022. Fotografii: Alex Gâlmeanu. Stilist: Irina Hartia. 

Alina Aliman (@alinaaliman) a aflat de la ele, chiar în culisele shootingului de copertă, ce cred despre vârsta de 50 de ani, cum o văd acum, și ce mesaj ar transmite versiunii lor adolescente (și nu numai). 

Proaspăt absolventa de liceu Teodora Ghica și jurnalista cu experiența Cristina Stănciulescu au stat de vorbă cu ele despre vârstă, despre experiență, despre împliniri și cum arată viața la 50 de ani. Citiți mai multe în revista A List Magazine.

Andreea Esca @andreeaesca, Noemi Meilman @noemimeilman, Elvira Deatcu @elviradeatcu, pe coperta @alistmagazine. 
Fotografii de: Alex Gâlmeanu @alexgalmeanu. 
Styling: Irina Hartia @irinahartia. 
Interviu: Teodora Ghica @teodorra.26 și Cristina Stănciulescu @cristinastanciulescu_official.
Hairstyle: Adonis Enache @adonisenache / @enodrphinlabro.
Make-up: Alexandra Crăescu @alexandracraescu. 
Creative director: Secret Nipple @secretnipple, Iulia Sas @iulia.sas & Mara Coman @maracoman.
Style assist: Florentina Roiciu @florentinaroiciu.
Make-up assist: Ruxandra Milea Popa @ruxandra.mileapopa / @endorphinlab.ro 
Hairstyle assist: Daniel Ignea @daniel.ignea / @endorphinlab.ro 
Photo edit: Adrian Mihaiu @adrianmihaiu.
Photo assist: Liviu Bădiliță @emanuelliviu.

Related Posts

Gisele Bündchen, ghinion în dragoste, noroc în carieră

Supermodelul brazilian, Gisele Bündchen apare într-o nouă campanie Balmain. În vârstă de 43 de ani, Gisele este imagine…

NOSTALGIA anunță parteneriatul cu eSolutions și lansează aplicația oficială a festivalului

NOSTALGIA, festivalul care celebrează viața și distracția pentru toate generațiile, anunță parteneriatul cu eSolutions, companie digitală premium în…

„Fă bani! Câștigă! Fii numărul 1 în lume!”. „Atât de simplu!”

Legendele tenisului mondial Andre Agassi și Stefanie Graf au venit pentru prima dată în România fiind invitați să…

Daniel Radcliffe, primul său premiu Tony Awards

Actorul faimos pentru interpretarea lui „Harry Potter”, Daniel Radcliffe a primit primul său premiu Tony Awards, în acest…

Ben Affleck, la ușa fostei soții

Chiar dacă J Lo și Ben Affleck nu confirmă niciunul dintre zvonurile legate de divorțul iminent, acțiunile lui…

Horoscopul săptămânii

Astrologul Anca Stoica vine cu detalii despre fiecare zodie în parte. Iată ce ne rezervă astrele în săptămâna…

„Retreat Vama Veche”, din 18 octombrie, în cinematografe

Ada Condeescu, Adela Popescu și Laura Cosoi rămân „goale” în Vama Veche. Mai precis, în sufletele goale, după…

Clujul, orașul unde IQOS continuă seria evenimentelor aniversare Together X

Evenimentul aniversar a celebrat spiritul IQOS printr-un festival al simțurilor dedicat comunității. Toate simțurile au fost activate într-o…

Nicole Kidman și Zac Efron, aventură toridă în ”A Family Affair”

Nicole Kidman (56 de ani) nu-și ia nicio clipă pauză și lansează film după film. Cel mai recent…

Top 10 destinații pentru 2024, potrivit TikTok

Nu mai e niciun secret că rețelele sociale, în special TikTok, dau tonul în modă, beauty, călătorii și…