Alina Aliman ∙ September 20, 2022 ∙ 1 min read

Andreea Esca, Noemi Meilman și Elvira Deatcu au în comun doar zâmbetul larg și buna dispoziție, ci și vârsta de 50 de ani (pe care nu o arată deloc). Și tot ele împart cea mai noua copertă A List Magazine, numărul 24, toamnă 2022. Fotografii: Alex Gâlmeanu. Stilist: Irina Hartia. 

Alina Aliman (@alinaaliman) a aflat de la ele, chiar în culisele shootingului de copertă, ce cred despre vârsta de 50 de ani, cum o văd acum, și ce mesaj ar transmite versiunii lor adolescente (și nu numai). 

Proaspăt absolventa de liceu Teodora Ghica și jurnalista cu experiența Cristina Stănciulescu au stat de vorbă cu ele despre vârstă, despre experiență, despre împliniri și cum arată viața la 50 de ani. Citiți mai multe în revista A List Magazine.

Andreea Esca @andreeaesca, Noemi Meilman @noemimeilman, Elvira Deatcu @elviradeatcu, pe coperta @alistmagazine. 
Fotografii de: Alex Gâlmeanu @alexgalmeanu. 
Styling: Irina Hartia @irinahartia. 
Interviu: Teodora Ghica @teodorra.26 și Cristina Stănciulescu @cristinastanciulescu_official.
Hairstyle: Adonis Enache @adonisenache / @enodrphinlabro.
Make-up: Alexandra Crăescu @alexandracraescu. 
Creative director: Secret Nipple @secretnipple, Iulia Sas @iulia.sas & Mara Coman @maracoman.
Style assist: Florentina Roiciu @florentinaroiciu.
Make-up assist: Ruxandra Milea Popa @ruxandra.mileapopa / @endorphinlab.ro 
Hairstyle assist: Daniel Ignea @daniel.ignea / @endorphinlab.ro 
Photo edit: Adrian Mihaiu @adrianmihaiu.
Photo assist: Liviu Bădiliță @emanuelliviu.

Related Posts

Rihanna: „Fac ceva ce nu am mai făcut până acum”

Rihanna se pregătește să iasă din rolul de mamă pentru un spectacol unic în viață. Este vorba despre…

6 etape prin care trebuie să treacă o relație ca să reziste

Dincolo de chimie, hobby-uri și alte pasiuni comune, o relație de lungă durată nu e deloc o plimbare…

Roxana Hulpe, prezentatoarea Știrilor PRO TV, a născut

Roxana Hulpe a devenit pentru prima dată mamă. Prezentatoarea Știrilor PRO TV de la ora 7:00, din weekend,…

Cum arată căminul lui Jennifer Lopez și al lui Ben Affleck din Bel Air

Jennifer Lopez și Ben Affleck locuiesc într-un conac stil French Country din Bel Air, care are o suprafață…

Legi explicate pe înțelesul tuturor

Contracte. Legi. Modificări fiscale. E o junglă în care, dacă nu ești pregătit, te poți pierde ușor. Simona…

Angelina Jolie, apariție șic la Paris

Angelina Jolie este una dintre cele mai frumoase femei din lume și își păstrează frumusețea și atitudinea elegantă,…

Cum arată cel mai nou oraș plutitor, unde vor locui peste 50.000 de oameni

Un oraș plutitor incredibil, cu case in forme spectaculoase ce vor găzdui 50.000 de oameni în viitor, a…

Alist Loves. Ce am descoperit și ne-a plăcut în luna ianuarie

A-listers, ne-am gândit să adunăm cele mai COOL lucruri pe care le-am descoperit sau care ne-au plăcut în…

3 motive grozave să alegi Stejarii Country Club

Îți dorești un răsfăț pentru doi sau un loc nou și aparte pentru petrecerea copilului ori să răsfeți…

În sfârșit, Jennifer Aniston și Julia Roberts împreună în același film – o comedie spumoasă, cu întorsături de situație

Cel mai așteptat duo de pe marile ecrane este gata să se întâmple! Julia Roberts (55 de ani)…