Alina Aliman ∙ September 20, 2022 ∙ 1 min read

Andreea Esca, Noemi Meilman și Elvira Deatcu au în comun doar zâmbetul larg și buna dispoziție, ci și vârsta de 50 de ani (pe care nu o arată deloc). Și tot ele împart cea mai noua copertă A List Magazine, numărul 24, toamnă 2022. Fotografii: Alex Gâlmeanu. Stilist: Irina Hartia. 

Alina Aliman (@alinaaliman) a aflat de la ele, chiar în culisele shootingului de copertă, ce cred despre vârsta de 50 de ani, cum o văd acum, și ce mesaj ar transmite versiunii lor adolescente (și nu numai). 

Proaspăt absolventa de liceu Teodora Ghica și jurnalista cu experiența Cristina Stănciulescu au stat de vorbă cu ele despre vârstă, despre experiență, despre împliniri și cum arată viața la 50 de ani. Citiți mai multe în revista A List Magazine.

Andreea Esca @andreeaesca, Noemi Meilman @noemimeilman, Elvira Deatcu @elviradeatcu, pe coperta @alistmagazine. 
Fotografii de: Alex Gâlmeanu @alexgalmeanu. 
Styling: Irina Hartia @irinahartia. 
Interviu: Teodora Ghica @teodorra.26 și Cristina Stănciulescu @cristinastanciulescu_official.
Hairstyle: Adonis Enache @adonisenache / @enodrphinlabro.
Make-up: Alexandra Crăescu @alexandracraescu. 
Creative director: Secret Nipple @secretnipple, Iulia Sas @iulia.sas & Mara Coman @maracoman.
Style assist: Florentina Roiciu @florentinaroiciu.
Make-up assist: Ruxandra Milea Popa @ruxandra.mileapopa / @endorphinlab.ro 
Hairstyle assist: Daniel Ignea @daniel.ignea / @endorphinlab.ro 
Photo edit: Adrian Mihaiu @adrianmihaiu.
Photo assist: Liviu Bădiliță @emanuelliviu.

Related Posts

Anca Dinicu a fost în cel mai tare Teambuilding

A ajuns actriță din întâmplare, dar pune tot sufletul și toată dăruirea în rolurile sale. Anca Dinicu își…

Pamela Anderson își lansează cartea de memorii, intitulată ”Love, Pamela”

Pamela Anderson (55 de ani) își lansează cartea de memorii ”Love, Pamela”, în care își va prezenta povestea…

Actrița Hilary Swank e însărcinată cu gemeni la 48 de ani

Hilary Swank a anunțat că așteaptă gemeni la vârsta de 48 de ani. Actrița va deveni mamă pentru…

8 motive să mergi în vacanță în Ras Al Khaimah, perla Emiratelor Arabe Unite

Octombrie este o lună cât se poate de potrivită pentru o vacanță care să ne  încarce bateriile și…

Probleme în paradis pentru Gisele Bündchen și Tom Brady. Cuplul de aur divorțează

Se pare că Gisele Bündchen (42 de ani) și Tom Brady (45 de ani), cuplul de aur dintre…

Adevăruri și mituri despre proteine

Dacă și tu te numeri printre persoanele care au crezut până acum că dacă mănânci toată carnea din…

Delice Waffle: de la desertul din familie la franciză

Am gustat deliciosele waffles de la Delice Waffle și am vrut să aflăm cum se transformă un desert…

Cum ne ajută detoxifierea să avem un sistem imunitar mai bun, în sezonul rece

Un regim de detoxifiere poate fi urmat și la începutul toamnei, deoarece ne ajută să avem un sistem…

Andreea Esca și Dana Păun, în croaziera Goop-Celebrity Beyond, a 10-a zi

Jurnal de bord: Roma, ultima zi din croazieră Mulțumesc! Și înapoi, la treabă Roma, ultima zi din croazieră…

Duelul fotografiilor: Familia regală britanică vs Meghan și Harry

La nici două zile după ce familia regală britanică- Regele Charles al III-lea, Regina consoartă Camilla, Prințul de…