A List Magazine ∙ December 21, 2020 ∙ 1 min read

WHAT’S NEXT?

Dacă am numi anul 2020 ca fiind neobişnuit, ar fi o afirmaţie modestă. Tulburare. Transformare. Contemplare. Putem crea o lume maibună, mai semnificativă, una sustenabilă? Ce va aduce anul 2021? Un strop de inspiraţie în ţinutele tale, am spune noi. Şi ceva mai mult umor, după cum vrăjitorul în astrologie@mercur.retrograd ne-a provocat să luăm în calcul.

Fotografii: Deea Buzdugan @deeabuzdugan
Art Direction: Amir Doboş @amirdobos
Concept, creative coordination & styling: Edith Oncica. @edithoncica
Horoscop: @mercur.retrograd. 

Modele: Loredana Predel @pgloredana; Catinca Şulea @catincca; Anisa Mustafa  @anisa.mustafa; Diana Simota @dianasimotaa 

Make-up: Malvina Isfan @malvina_isfan; Diana Ionesco @dianaionesco; Tania Cozma @taniacozma; Cecilia Rentea @ceciliarentea
Hairstyle: Alex Claudiu Sârghe @alexsarghe; Lavinia Ivan @lavinia.ivan88

Production: Edit by Edith / Frank Paul. @editbyedith @frank_paul_b
Post production: Cornel Panaite @panaite_cornel 

Pictorialul & horoscopul – in Alist Magazine nr. 17.

Related Posts

Alexia Eram, fun & fashion cu HUAWEI WATCH FIT 3 și seria HUAWEI Pura 70

Pentru că A List este mereu în pas cu tehnologia nouă, Alexia Eram a răspuns invitației de a…

Romanian Design Week 2024 prezintă „SynergyX”, experienţa multisenzorială creată de IQOS şi Adrian Damian

Între 24 mai și 2 iunie, se defăşoară a douăsprezecea ediţie a Romanian Design Week, cel mai complex…

David Beckham, parteneriat cu BOSS

David Beckham a semnat un acord de parteneriat prin care va fi responsabil de designul mărcii BOSS și…

Converse Cruise: Egde of Style

Pentru că nu putem vorbi despre tendințele retro fără ele, cele mai cool modele de sneakers Converse sunt…

Alist Designers boutique: Monq, brandul dedicat femeii moderne și spiritului ei autentic

În bine cunoscutul spațiu de la parterul București Mall Vitan, luna aceasta este un brand care a readus…

Designeri sub lupă: Iutta, între artă, tradiție și inovație 

Iutta, brandul de genți pe care l-am avut alături de noi în luna aprilie, la Alist Designers boutique,…

PUMA ne-a purtat pe meleaguri siciliene, în cadrul evenimentului A List Magazine X Nostalgia

PUMA ne-a purtat pe meleagurile siciliene și anul acesta cu noua colecție PUMA Palermo lansată la nivel global…

C&A: The Summer of 2024

Noua colecție C&A trimite direct la eleganța clasică prin piesele care completează orice garderobă cu aerul sofisticat al…

Se întorc fashion show-urile Victoria’s Secret

Extravagantele show-uri Victoria’s Secret revin pe catwalk, din toamnă. Gigantul american de lenjerie intimă Victoria’s Secret a anunțat…

Romanian Creative Week: Designeri vestimentari și highlights din lumea modei

A început cel mai mare eveniment de cultură de la noi și suntem nerăbdători să ajungem și anul…